Online marketing pro malé a střední firmy

Potřebujete oslovit nové zákazníky nebo si udržovat ty stávající? Online marketingu se komplexně věnujeme již od roku 2008. Nyní fungujeme jako spolek marketingových profesionálek.

Potřebujete zviditelnit svou firmu, produkt nebo službu na internetu?

Reklamy na internetu se stále mění a je potřeba držet rychlý krok s neustále se měnícími algoritmy vyhledávačů i novými příležitostmi.

Nepřetržitě se proto vzděláváme v online marketingu, sledujeme novinky a trendy reklamy na internetu a účastníme se vzdělávacích kurzů Googlu, Facebooku, Skliku i soukromých firem. Jsme samy podnikatelky, které umí pochopit potřeby a zájmy svého klienta z celé škály druhů oborů.

S čím vším Vám můžeme pomoci

Odborné konzultace

Vaše podnikání bereme vážně. Cíle našeho zákazníka jsou i naše cíle. Všechny nápady a doporučení vám rádi předáme i nad rámec objednaných služeb.

PPC reklamy

Tvoříme a spravujeme PPC reklamy na Google Ads (dříve Adwords), Seznamu Sklik a na sociálních sítích. Cizí nám není ani remarketing či propojení dat přes Google tag manager (GTM).

Data pečlivě sledujeme přes Google Analytics a vám připravíme reporty na míru v Google Data studiu. Obvykle pak jednou za měsíc za klienty jezdíme a vše konzultujeme a vysvětlíme osobně.

Copywriting

Umíme napsat poutavé i odborné texty, které zaujmou vaše zákazníky a vyniknou mezi vaší konkurencí.

Videoreklamy & Animace

Video reklamou velmi dobře podpoříte své strategické cíle – prodej produktu nebo služby, získáte nové zákazníky a budujete svou značku.

Marketingovou komunikaci bez využití videa si žádný markeťák již nedovede představit. V online prostředí lze kvalitně zpracovaným a správně použitým videem oslovit zákazníky za relativně nízké mediální náklady. Neexistuje pro nás malý projekt, ke všem zakázkám přistupujeme s největším nasazením a důrazem na kreativitu a očekávaný výsledek. Podívejte se na YouTube kanál na ukázky již realizovaných videí zde.

Sociální sítě

Marketing na sociálních sítích zahrnuje jak kreativní příspěvky, tak i PPC reklamy. Momentálně se nejvíc věnujeme komunikaci na Facebooku a Instagramu, ale sledujeme i nově vznikající sociální sítě.

Search Engine Optimization (SEO)

SEO (česky optimalizace pro vyhledávače) – od nás nečekejte zbytečné registrace do stovky podřadných katalogů, současné praktiky SEO zahrnují zejména zaměření na obsah webových stránek včetně klíčových slov, přívětivost HTML kódu k vyhledávacím robotům, uživatelské recenze a sledování konkurence. 

Začínáme vždy analýzou Vašeho i konkurenčních webů, následně doporučíme postupy, jak zlepšit vaši pozici ve vyhledávačích a oslovit nové zákazníky. Cílem je přehledný a dobře čitelný web pro roboty i pro návštěvníky.

Webové stránky na míru

Navrhujeme a budujeme webové stránky na míru. Umíme jednat i s vašimi programátory, nasměrovat je na cíl a vám pak vše „přeložit“ 🙂 V posledních letech preferujeme WordPress, ve kterém si může klient sám jednoduše editovat obsah, je bezpečný a dlouhodobě udržitelný.

Jste připraveni rozjet své podnikání? Kontaktujte nás ještě dnes!