Jak vznikl nápad na Pixie Solution

Osobní přístup ke klientovi, profesionalita, naprostá otevřenost a upřímnost a práce na plný výkon. Aby se naše práce klientovi mnohonásobně vyplatila.

Pár slov zakladatelky

Dokud jsem sama byla studující, mladá a bezdětná, pracovala jsem v online marketingovém prostředí bez jakýchkoliv problémů. Práce bylo v tomto oboru vždy dost, alespoň v Praze. Mohla jsem si doslova vybírat, pro jakou agenturu budu pracovat. Byla jsem tak troufalá, že jsem po úspěšném dokončení studia šla vlastní cestou živnostníka. Zkušenosti a znalosti, které jsem nasbírala v agenturách, na školeních a neustálým sebevzděláváním mi stačili k tomu, abych měla kolem sebe vždy dostatek klientů, kteří potřebovali pomoct se svým projektem, službou, produktem nebo celým podnikáním v nejrůznějších oborech.

Jakmile ale potkáte toho pravého, na kterého jste celý život čekali, můžete také brzy čekat přírůstek do rodiny. U nás to byly nejprve dva přírůstky čtyřnohé, pak se ale dostalo i na ty dvounohé. 🙂

Najednou zjistíte, že nechcete úplně ani částečně opustit svou práci a věnovat se 24h denně jen plenkám a dětem. V mém případě to ani nešlo, protože by mi velmi rychle „ujel vlak“. Tak decentně odmítnete většinu stávajících klientů a necháte si jen pár vybraných.

Rok po roce jsem se ale začala ocitat mezi pocitem „potřebuji zase pracovat full-time, být více užitečná a více se zase naučit“ a pocitem „nic nestíhám, zřejmě mám syndrom vyhoření a nevím co dál“. Přestalo mě bavit jet si jen sólo a nechávat si všechny nabyté znalosti jen pro sebe, na druhou stranu nejsem typ člověka, který by se hnal do přednášek či koučování.

Když jsem k sobě chtěla poptat pomocnici, která by se ujala části mé práce (konkrétně jsem hledala PPC juniora), ozvalo se mi během 24 hodin přes 60! žen se zájmem o práci. V čase, kdy je nezaměstnanost minimální a lidí je údajně všude nedostatek. Odkud se tedy všechny ty ženy vzaly?

Jsou to ženy, které konečně po získání dostatečné praxe byly odmítnuté vzhledem k jejich věku a možnému založení rodiny; ženy, které jsou na mateřské a své práce se nechtějí vzdát; ženy, které nechtějí být celé dny mimo svou rodinu; ženy, které jsou údajně v 50 letech už profesionálně „out“.

Dostala jsem obrovskou touhu jim všem pomoct, ale to bohužel nejde hned. Vedení, motivaci a zaučování lidí se nyní učím za chodu. Pevně doufám, že tento projekt bude mít budoucnost a nabídne mnoha ženám příležitost ke skloubení práce s rodinným a osobním životem.

– Ing. Pavlína Marková

Za tým Pixie Solution

Ing. Pavlína Marková

Ing. Pavlína Marková

Zakladatelka

Online marketérka od r. 2009 – nejvíc se věnuji PPC na Google Ads, Analytics, webům, GTM, SEO, odborným konzultacím.

Líbí se vám projekt Pixie Solution? Přidejte se k nám!

Pro pracovité, 100% spolehlivé a pečlivé ženy máme vždy místo. Požadujeme chuť se neustále sebevzdělávat, sledovat nové trendy v online marketingu a dodržovat slíbené termíny. Na oplátku nabízíme spolupráci z domova, prostor pro vlastní invenci a podporu od celého našeho týmu.