Online marketing pro malé a střední firmy

Potřebujete oslovit nové zákazníky nebo si udržovat ty stávající? Online marketingu se intenzivně věnujeme již od roku 2008, kdy jsme začínali s propagací vlastních internetových obchodů a projektů.

Potřebujete zviditelnit svou firmu, produkt nebo službu na internetu?

Reklamy na internetu se stále mění a je potřeba držet rychlý krok s neustále se měnícími algoritmy vyhledávačů i novými příležitostmi.

Nepřetržitě se proto vzděláváme v online marketingu, sledujeme novinky a trendy reklamy na internetu a účastníme se vzdělávacích kurzů Googlu, Facebooku, Skliku i soukromých firem. Jsme sami podnikatelé, kteří umí pochopit potřeby a zájmy svého klienta z celé škály druhů oborů.

S čím vším Vám můžeme pomoci

Odborné konzultace

Vaše podnikání bereme vážně. Cíle našeho zákazníka jsou i naše cíle. Všechny nápady a doporučení vám rádi předáme i nad rámec objednaných služeb.

PPC reklamy

Tvoříme a spravujeme PPC reklamy na Google Ads (dříve Adwords), Seznamu Sklik a na sociálních sítích. Cizí nám není ani remarketing či propojení dat přes Google tag manager (GTM).

Data pečlivě sledujeme přes Google Analytics a vám připravíme reporty na míru v Google Data studiu. Obvykle pak jednou za měsíc za klienty jezdíme a vše konzultujeme a vysvětlíme osobně.

Copywriting

Umíme napsat poutavé i odborné texty, které zaujmou vaše zákazníky a vyniknou mezi vaší konkurencí.

Videoreklamy & Animace

Video reklamou velmi dobře podpoříte své strategické cíle – prodej produktu nebo služby, získáte nové zákazníky a budujete svou značku.

Marketingovou komunikaci bez využití videa si žádný markeťák již nedovede představit. V online prostředí lze kvalitně zpracovaným a správně použitým videem oslovit zákazníky za relativně nízké mediální náklady. Neexistuje pro nás malý projekt, ke všem zakázkám přistupujeme s největším nasazením a důrazem na kreativitu a očekávaný výsledek. Podívejte se na YouTube kanál na ukázky již realizovaných videí zde.

Sociální sítě

Marketing na sociálních sítích zahrnuje jak kreativní příspěvky, tak i PPC reklamy. Momentálně se nejvíc věnujeme komunikaci na Facebooku a Instagramu, ale sledujeme i nově vznikající sociální sítě.

Search Engine Optimization (SEO)

SEO (česky optimalizace pro vyhledávače) – od nás nečekejte zbytečné registrace do stovky podřadných katalogů, současné praktiky SEO zahrnují zejména zaměření na obsah webových stránek včetně klíčových slov, přívětivost HTML kódu k vyhledávacím robotům, uživatelské recenze a sledování konkurence. 

Začínáme vždy analýzou Vašeho i konkurenčních webů, následně doporučíme postupy, jak zlepšit vaši pozici ve vyhledávačích a oslovit nové zákazníky. Cílem je přehledný a dobře čitelný web pro roboty i pro návštěvníky.

Webové stránky na míru

Navrhujeme a budujeme webové stránky na míru. Umíme jednat i s vašimi programátory, nasměrovat je na cíl a vám pak vše „přeložit“ 🙂 V posledních letech preferujeme WordPress, ve kterém si může klient sám jednoduše editovat obsah, je bezpečný a dlouhodobě udržitelný.

Jste připraveni rozjet své podnikání? Kontaktujte nás ještě dnes!