Jak vznikl nápad na Pixie Solution

Osobní přístup ke klientovi, profesionalita, naprostá otevřenost a upřímnost a práce na plný výkon. Aby se naše práce klientovi mnohonásobně vyplatila.

Pár slov zakladatelky

Dokud jsem sama byla studující, mladá a bezdětná, pracovala jsem v online marketingovém prostředí bez jakýchkoliv problémů. Práce bylo v tomto oboru vždy dost, alespoň v Praze. Mohla jsem si doslova vybírat, pro jakou agenturu budu pracovat. Byla jsem tak troufalá, že jsem po úspěšném dokončení studia šla vlastní cestou živnostníka. Zkušenosti a znalosti, které jsem nasbírala v agenturách, na školeních a neustálým sebevzděláváním mi stačili k tomu, abych měla kolem sebe vždy dostatek klientů, kteří potřebovali pomoct se svým projektem, službou, produktem nebo celým podnikáním v nejrůznějších oborech.

Jakmile ale potkáte toho pravého, na kterého jste celý život čekali, můžete také brzy čekat přírůstek do rodiny. U nás to byly nejprve dva přírůstky čtyřnohé, pak se ale dostalo i na ty dvounohé. 🙂

Najednou zjistíte, že nechcete úplně ani částečně opustit svou práci a věnovat se 24h denně jen plenkám a dětem. V mém případě to ani nešlo, protože by mi velmi rychle „ujel vlak“. Tak decentně odmítnete většinu stávajících klientů a necháte si jen pár vybraných.

Rok po roce jsem se ale začala ocitat mezi pocitem „potřebuji zase pracovat full-time, být více užitečná a více se zase naučit“ a pocitem „nic nestíhám, zřejmě mám syndrom vyhoření a nevím co dál“. Přestalo mě bavit jet si jen sólo a nechávat si všechny nabyté znalosti jen pro sebe, na druhou stranu nejsem typ člověka, který by se hnal do přednášek či koučování.

Když jsem k sobě chtěla poptat pomocnici, která by se ujala části mé práce (konkrétně jsem hledala PPC juniora), ozvalo se mi během 24 hodin přes 60! žen se zájmem o práci. V čase, kdy je nezaměstnanost minimální a lidí je údajně všude nedostatek. Odkud se tedy všechny ty ženy vzaly?

Jsou to ženy, které konečně po získání dostatečné praxe byly odmítnuté vzhledem k jejich věku a možnému založení rodiny; ženy, které jsou na mateřské a své práce se nechtějí vzdát; ženy, které nechtějí být celé dny mimo svou rodinu; ženy, které jsou údajně v 50 letech už profesionálně „out“.

Dostala jsem obrovskou touhu jim všem pomoct, ale to bohužel nejde hned. Vedení, motivaci a zaučování lidí se nyní učím za chodu. Pevně doufám, že tento projekt bude mít budoucnost a nabídne mnoha ženám příležitost ke skloubení práce s rodinným a osobním životem.

– Ing. Pavlína Marková

Tým Pixie Solution

Ing. Pavlína Marková

Ing. Pavlína Marková

Zakladatelka

Online marketérka od r. 2009 – nejvíc se věnuji PPC na Google Ads, Analytics, webům, GTM, SEO, odborným konzultacím.

Jennifer May

Jennifer May

Director of Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In mi nunc, facilisis sed erat sed, interdum suscipit nisl.

Sonica Sana

Sonica Sana

Analytics Expert

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In mi nunc, facilisis sed erat sed, interdum suscipit nisl.

Marine Garrix

Marine Garrix

Head of Sales

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In mi nunc, facilisis sed erat sed, interdum suscipit nisl.

Líbí se vám projekt Pixie Solution? Přidejte se k nám!

Pro pracovité, 100% spolehlivé a pečlivé ženy máme vždy místo. Požadujeme chuť se neustále sebevzdělávat, sledovat nové trendy v online marketingu a dodržovat slíbené termíny. Na oplátku nabízíme spolupráci z domova, prostor pro vlastní invenci a podporu od celého našeho týmu.